Jsou oficiální webové stránky Bennyho Hilla důstojnou prezentací?

Legedární bavič Benny Hill, jenž proslavil klasický britský humor po celém světě, má své aktivní oficiální webové stránky (i přes to, že Benny už není mezi námi). Oficiální webovky najdete na adrese:

http://bennyhill.co.uk

 
Obr. Takto vypadá v grafické koláži současný stav oficiálních webových stránek Bennyho Hilla (stav ke dni 12. 2. 2017)

 
Určitě sem zavítejte, ale nečekejte nějaké velké zázraky, kupodivu. Benny Hill, člověk velmi nadanný a kreativní, má webové stránky s tragickým obsahem. I když se dá o něm napsat nespočet zajímavých věcí, oficiální stránky se spokojí jen se čtyřmi záložkami v menu:
 
 • Biografie (Biography)
  Zde najdete obsahově chudý článek s několika fotografiemi Bennyho Hilla. Divné, že tak význámný komik dvacátého století a jeho život vydá jen na pár strohých odstavců.
   
 • Fotky (Photos)
  9 fotek je na poměry oficiální prezentace, tohoto báječného komika, tragicky málo... :(
   
 • Video
  Jedno jediné sestříhané video se stopáží 5 minut a 43 sekund? To jako vážně? Nerozumím tomu. Je možné, že problém je s televizními právy, ale přeci jde o webové stránky Bennyho Hilla, jeho odkaz a uctění jeho památky. Jedno video je žalostně málo na rozsah jeho díla...
   
 • Odkazy (Links)
  Zde najdete pár odkazů. Prvním odkazem je prolink na Amazon, kde si můžete zakoupit DVD s Show Bennyho Hilla. Druhý odkaz směřuje na Itunes od Applu, kde si lze zakoupit hudební alba Bennyho Hilla nebo související písničky. Třetím odkazem je prolink na oficiální Facebookový profil Bennyho Hilla, který čítá k dnešnímu dni přes 316.000 fanoušků z celého světa. Nutno podotknout, že alespoň profil na Facebooku je aktivní a sem tam zde přistane nový příspěvek. Posledním odkaz směřuje na agenturu LYNDA RONAN.


Tento stav webových stránek je popisován k dnešnímu datu tj. 12. 2. 2017 a je možné, že postupem času se obsah oficiálních webových stránek rozroste. Současný obsah webu je tragický a dalo by se říci, že nemastný, neslaný zkrátka nijaký na komika, který proslavil Anglii po celém světě. Dodnes jeho dílo mezi lidmi žije, lidé mají humor Bennyho Hilla velmi rádi a je špatně, že jeho odkaz je upozaďován. Minimálně na oficiálkách by měl být obsah poutavý, vyčerpávající a příkladný. Ani jedno se neděje, což je opravdová škoda. Benny po sobě zanechal nějakou tu libru, tak proč mu nevytvoří nějakou obsahově důstojnou webovou stránky? Proč nepřizvou fanouškovskou základnu? To se asi těžko dozvíme, třeba zatím vším stojí televizní a autorská práva, možná nezapadá do konceptu politické korektnosti současné Anglie, možná došly peníze, možná, možná... jedno vím jistě, když se chce, jde opravdu vše.

Popřejme tedy oficiálním stránkám a jeho adminům více kvalitního a poutavějšího obsahu. Benny si přeci zaslouží, aby jeho odkaz byl rozvíjen pro další generace... ;)
 


Kontakt

BENNY HILL
anglický komik a herec

Kontakt na správce webu

Czech Fan Site
www.bennyhill.cz

Facebook fan profil:
www.facebook.com/BennyHillcz

Webové stránky www.bennyhill.cz jsou
vytvořený jako jedna velká pocta a vzpomínka
na úžasného britského baviče Bennyho Hilla.
ITS Office