Hlavní rubrika stránek

Benny Hill a jeho neobyčejný život (2/2)

Neatorama zde pro vás uveřejnila tento článek od herce, komika a komentátora Eddieho Deezena. O Eddiem Deezenovi se můžete dozvědět více na jeho oficiálních stránkách nebo na jeho facebookové stránce.

Pokračování článku: Naproti svému výbušnému a hlasitému charakteru, kterým se stával při natáčení svých show, byl Benny ve skutečnosti velmi tichý a samotářský člověk. Šestadvacet let žil v tom samém bytě, kde bydlel i se svojí matkou. Po smrti jeho matky nechal byt v původním stavu...

Benny Hill a jeho neobyčejný život (1/2)

Neatorama zde pro vás uveřejnila tento článek od herce, komika a komentátora Eddieho Deezena. O Eddiem Deezenovi se můžete dozvědět více na jeho oficiálních stránkách nebo na jeho facebookové stránce.

Smysl pro humor se značně liší od člověka k člověku a je zcela subjektivní. Stejně tak jako má každý rád jiná plemena psů, druh auta, barvy, máme jiné představy o kráse dokonalého partnera. Zatímco já se u filmu Tři panáci...

Dosáhli jsme 400 fanoušků na Facebooku

Jsem rád, že se ještě najdou fanoušci skvělého britského komika Benny Hilla. Svědčí o tom i náš fanouškovský profil na sociální síti Facebook. Dosáhli jsme na čtyřstého fanouška Bennyho Hilla a je to více než pozitivní zpráva :)

18 nových fotografií Bennyho Hilla

Jak již bylo mnohokrát napsáno, Benny Hill byl mistr mluveného slova, mistr geniálních výrazů a v neposlední řadě i muž tisíce převleků. O posledně jmenovaném mistrovství převleků se můžete přesvědčit ve fotogalerii, kde postupně přibývají fotografie Bennyho Hilla z jeho slavné show.

Nově byla přidána na web fotogalerie s 36 fotografiem Bennyho Hilla

Nově jsem pro vás připravil pro web www.bennyhill.cz zajímavou součást a to Fotogalerii, ve které najdete fotky z Show Bennyho Hilla a to rovnou z jeho pořadu, takže se jedná vlastně o originály a unikátní momentky.

Hned z kraje v ní najdete celkem 36 fotek známého britského komika v různých kostýmech, parukách a výrazových situacích. Pokud se podíváte do této galerie, určitě budete se mnou souhlasit, že Benny Hill je komik tisíce tváří.

Tak jsme s Bennym expandovali na sociální síť Facebook

Ještě jeden krok chyběl k základní výbavě webu o Benny Hillovi a to fan profil na sociální síti. Od teď se pomyslný kruh uzavřel a nyní nás najdete i na Facebooku, kde se můžete stát našimi fanoušky resp. fanoušky skvělého komika Bennyho Hilla.

Jsou oficiální webové stránky Bennyho Hilla důstojnou prezentací?

Legedární bavič Benny Hill, jenž proslavil klasický britský humor po celém světě, má své aktivní oficiální webové stránky (i přes to, že Benny už není mezi námi). Oficiální webovky najdete na adrese: http://bennyhill.co.uk.

Určitě sem zavítejte, ale nečekejte nějaké velké zázraky, kupodivu...

10 věcí, které jste možná nevěděli o Benny Hillovi

Připravil jsem pro vás pár zajímavých faktů ze života anglického komika Benny Hilla, o kterých možná nemáte ani tušení. Tak schválně, věděli jste že:

1. Bennovo původní jméno znělo Alfred Hafthorn Hill? Pseudonym Benny Hill si vytvořil až po vojenské službě v Londýně. Jméno Benny si propůjčil do svého oblíbeného baviče Jacka Bennyho...

Vzpomínka na Benny Hilla

Když jsme před více jak dvěma desítkami let přišli do Kanady, zažili jsme to, čemu se výstižně říká kulturní šok. Pro lidi z Evropy zvyklé na určitý standard v chování a vtipkování věc nikoliv neobvyklá, prošli tím mnozí emigranti.

V té neveselé době umírání ideálů mě pravidelně v televizi zvedal náladu britský komik Benny Hill. Týden co týden dávali jeho epizody, při kterých jsem se nahlas smál. Co smál, chechtal a lapal po dechu.

Postránecký o dabování Bennyho Hilla: Směju se, až nemůžu točit

Kdy jste si Bennyho Hilla všiml poprvé?
Krátce po revoluci. Show Bennyho Hilla patřila k prvním věcem svého druhu, které se k nám po listopadu 1989 dostaly. A bylo to pro nás tak nové a tak nezvyklé, že tehdy jsem se na tom zdaleka tolik nepopásl, jako se pasu teď. Uvědomuju si, že nebýt Bennyho Hilla...

Celkový počet článků: 11


Kontakt

BENNY HILL
anglický komik a herec

Kontakt na správce webu

Czech Fan Site
www.bennyhill.cz

Facebook fan profil:
www.facebook.com/BennyHillcz

Webové stránky www.bennyhill.cz jsou
vytvořený jako jedna velká pocta a vzpomínka
na úžasného britského baviče Bennyho Hilla.
ITS Office