Výpis všech článků

VIDEO: Dobová filmová upoutávka k výběrovému sestřihu The Best of Benny Hill

Podívejte se na dobovou filmovou upoutávku toho nejlepšího z Bennyho Hilla, která proběhla v médiích v osmdesátých letech minulého století. Ve filmovém traileru, s takřka tříminutovou stopáží, najdete spousty známých ukázek z jeho legendárních skečů, kde nechybí hudba, glamour, romantika, akce a dokonce ani Kung-Fu... :)

Nová tapeta pro vaše monitory I love Benny

Připravil jsem pro vás, v pořadí již druhou, tapetu na téma Benny Hill, jak jinak... :) Wallpaper najdete uvnitř článku v různých rozlišeních od HD, Full HD, přes UHD 2K a 4K. Sledujte tento web, další wallpapery budou postupem času přibývat.

Enjoy :)

GIF: 5x Benny Hill v animovaných Gifech z internetu 001

Na internetu najdete celou řadu animovaných GIF obrázků, které můžou být kreslené nebo z reálného života. Internetová komunita velmi často zpracuje nějakou grimasu nebo kousíček oblíbené pasáže z filmů, TV pořadů či seriálů a poté již nestojí nic v cestě animovanému skeči na sociální sítě, webové stránky nebo do emailových schránek.

VIDEO: Benny Hill a nešťastné příhody Robina Hooda (1976)

Kdo by neznal hrdinu Robina Hooda, který bohatým bral a chudým dával. Několikrát zfilmovaný slavný příběh ze sherwoodského lesa si vybral také komik Benny Hill v sedmdesátých letech a vytvořil geniální komický příběh, který vás bude bavit od prvních záběrů.

Tak jsme s Bennym expandovali na sociální síť Facebook

Ještě jeden krok chyběl k základní výbavě webu o Benny Hillovi a to fan profil na sociální síti. Od teď se pomyslný kruh uzavřel a nyní nás najdete i na Facebooku, kde se můžete stát našimi fanoušky resp. fanoušky skvělého komika Bennyho Hilla.

VIDEO: Benny Hill a kouzelná studna

Scénka Bennyho Hilla u kouzelné studny je ukázkou skvěle vymyšleného skeče. Koukněte, scénka trvá méně než minutu, ale o to údernější je. No posuďte sami... :)

První tapeta s Bennym ke stažení v rozlišení až UHD 4K (Wallpaper)

Stáhněte si první wallpaper pro vaše monitory. Připravil jsem různá rozlišení od HD, Full HD, přes UHD 2K a 4K. Tak snad najdete ten svůj rozměr tapety pro monitory. Sledujte tento web, další wallpapery budou postupem času přibývat.

Enjoy :)

Jsou oficiální webové stránky Bennyho Hilla důstojnou prezentací?

Legedární bavič Benny Hill, jenž proslavil klasický britský humor po celém světě, má své aktivní oficiální webové stránky (i přes to, že Benny už není mezi námi). Oficiální webovky najdete na adrese: http://bennyhill.co.uk.

Určitě sem zavítejte, ale nečekejte nějaké velké zázraky, kupodivu...

10 věcí, které jste možná nevěděli o Benny Hillovi

Připravil jsem pro vás pár zajímavých faktů ze života anglického komika Benny Hilla, o kterých možná nemáte ani tušení. Tak schválně, věděli jste že:

1. Bennovo původní jméno znělo Alfred Hafthorn Hill? Pseudonym Benny Hill si vytvořil až po vojenské službě v Londýně. Jméno Benny si propůjčil do svého oblíbeného baviče Jacka Bennyho...

VIDEO: Yakety Sax, oblíbená písnička z Show Bennyho Hilla

Při prvních tónech písničky Yakety Sax si většina lidí vybaví známé honičky Bennyho Hilla z jeho populárního a velmi oblíbeného pořadu SHOW BENNYHO HILLA. Kdo by jí neznal, na internetu koluje v různých podobách dodnes. Jen na youtube má přes 21 milionů zhlédnutí.

Celkový počet článků: 43


Kontakt

BENNY HILL
anglický komik a herec

Kontakt na správce webu

Czech Fan Site
www.bennyhill.cz

Facebook fan profil:
www.facebook.com/BennyHillcz

Webové stránky www.bennyhill.cz jsou
vytvořený jako jedna velká pocta a vzpomínka
na úžasného britského baviče Bennyho Hilla.
ITS Office