VIDEO: Benny Hill - když se věci dělají špatně (When Things Go Wrong 1972)

Benny Hill a jeho kolegové společně natočili velmi zábavný soubor scének na téma: "...když se věci dělají špatně". Soubor výborných scének se datuje k roku 1972, tedy ke zlaté éře Bennyho Hilla a jeho show.

Ve videu se podíváme na romantické rande Bennyho Hilla s Jenny Lee-Wrightovou, na romantický duet s Pat, dále navštívíme loď a sebevraha, společně s Bennem si také zazpíváme písničku Knock Three Times a podíváme se také, jak by se neměl natáčet film.

Skvěle zpracované scénky, přesné herecké výkony, výborné pointy a k tomu ještě připočtěte geniální střih a práci kamery... to vše vám nabídne stále vynikající, 45 let staré, video z produkce Bennyho Hilla.
 
 

VIDEO: Benny Hill - když se věci dělají špatně (When Things Go Wrong 1972)

 
 

English info from youtube:

Features Benny and Jenny Lee-Wright on a date; a running gag with Benny and Pat Ashton singing romantic duets; a suicide on a cruise ship (also a runner); Benny singing "Knock Three Times" with disastrous results; Pat Ashton and Benny in several movie clips from a movie with all kinds of problems like horrible closeups, boom shadows and fast cutting and finally there is a dance routine with Jenny Lee-Wright.


Klíčové slova pro youtube:

Benny Hill, Comedy, British, Thames, 1972, Parody, Funny, Jenny Lee-Wright, Pat Ashton, duets, 
suicide on a cruise ship, dance, movie


 


Kontakt

BENNY HILL
anglický komik a herec

Kontakt na správce webu

Czech Fan Site
www.bennyhill.cz

Facebook fan profil:
www.facebook.com/BennyHillcz

Webové stránky www.bennyhill.cz jsou
vytvořený jako jedna velká pocta a vzpomínka
na úžasného britského baviče Bennyho Hilla.
ITS Office